„Trpaslík mezi kávovary“ Saeco Xsmall je malý, ale výkonný

Chcete se blýsknout před obchodním partnerem, před přáteli nebo příbuznými? Naservírujte jim silné italské espresso s hustou pěnou, jemné cappuccino s nadýchanou čepicí ušlehaného mléka, ledové frapé nebo svařený džus ovoněný skořicí. Pořiďte si nejmenší automatický kávovar Saeco Xsmall a proměňte obývací pokoj nebo konferenční místnost ve stylovou kavárnu!

Trpaslík mezi kávovary nejen do domácnosti

# Saeco Xsmall patří k nejmenším automatickým kávovarům na trhu. I přes své kompaktní rozměry a hmotnost necelých sedm kilogramů je „trpaslík" Saeco Xsmall výkonným pomocníkem, který se hodí nejen do domácnosti a kanceláří, ale také do malých kaváren, restaurací nebo cukráren. Příprava espressa a dalších nápojů je totiž velmi rychlá a jednoduchá. Kávovar s vámi komunikuje pomocí dotykových tlačítek a dokáže připravovat dva šálky kávy najednou. Čas potřebný na výrobu nápojů ušetří také litrový zásobník na vodu a zásobník na použitou kávu.

Je libo klasické espresso, cappuccino nebo svařený džus?

Automatický kávovar Saeco Xsmall můžete pořídit ve dvou základních variantách. Klasický Saeco Xsmall Steam i Saeco Xsmall Plus jsou vybaveny keramickými mlecími kameny a Saeco Xsmall Steam také zásobníkem na mletou kávu. U obou automatických kávovarů navíc můžete regulovat hrubost mletí a tím také ovlivňovat výslednou chuť kávy.

#Máte rádi svařené červené víno nebo pomerančový džus se skořicí a hřebíčkem? Se Saeco Xsmall Steam a Saeco Xsmall Plus si oblíbené nápoje připravíte za pár minut. Součástí konstrukce kávovarů je totiž samostatná tryska na páru a horkou vodu. Chcete si pochutnat na cappuccinu posypaném skořicí nebo ochuceném karamelem? Vsaďte na kávovar Saeco Xsmall Plus se systémem rapid steam, který dokáže obyčejné mléko proměnit v bohatou mléčnou pěnu, anebo si pořiďte externí capuccinátor, který můžete kombinovat se všemi automatickými kávovary řady Saeco.

#

Nudné čištění zvládne Saeco Xsmall za vás

Kávovar Saeco Xsmall je vhodný pro dlouholeté znalce kávy i úplné začátečníky. Manipulace s ním je úplně jednoduchá, stejně jako údržba. U kávovaru Saeco Xsmall najdete automatickou samočisticí a dekalcifikační funkci, díky kterým se kávovar sám zbaví všech nečistot z kávy i vody, které by mohly negativně ovlivnit výslednou chuť připravované kávy.

K přednostem kompaktního kávovaru Saeco Xsmall patří také jeho moderní elegantní design. Saeco Xsmall Plus je k dostání v šedé a stříbrné barvě a Saeco Xsmall Steam v klasické bílé a atraktivní červené barvě. Kávovary si můžete koupit již od 9 999 korun bez DPH v internetovém obchodě www.cesk.cz.

Pořiďte si klasický Saeco Xsmall Steam nebo Saeco Xsmall Plus a dopřejte si každé ráno čerstvé espresso, které vám dodá energii na celý den!

Sledujte RSS kanál této kategorie

Pošlete článek známému* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.